DOBRY WYSTĘP NASZYCH SIATKAREK W LESZNOWOLSKIEJ LIDZE CZWÓREK !!!
Pierwsza runda Lesznowolskiej Ligi Czwórek za nami. Nasze siatkarki z rocznika 2005 rywalizowały z drużynami z UKS Lesznowoli, Wrzosu Międzyborów, Bety Pionki, Krótkiej Mysiadło oraz UKS Esperanto. Po pierwszym Turnieju, który odbył się 27 października, wszystkie zespoły zostały podzielone na 3 Ligi.
Pierwszy nasza "czwórka" SPARTA 1 w składzie Ala Jałowiecka Lidka Zadykowicz Aniela Borkowska Oliwia Laskowska Magda Janasik w I Lidze gładko pokonały przeciwniczki z Wrzosu 1, UKS Lesznowola 1 i UKS ESPERANTO 1. Jedną przegraną zaliczyły tylko z Krótką Mysiadło. Drugi zespół, który zagrał 2 Lidze SPARTA 2 (Emilia Dobrowolska Maja Radkiewicz Marysia Płachta Kasia Skrobisz Monika Jakubczak Ola Chmielewska) zajęły w swojej lidze 3 miejsce wygrywają 2 mecze i przegrywając również 2 mecze.
Trzeci nasz team to dziewczęta, które dopiero zaczynają przygodę z siatkówką zbierając doświadczenie na takich turniejach. W 3 Lidze mimo wszystkich przegranych spotkań z meczu na mecz pokazały coraz lepszą grę. Skład SPARTY 3 to Wiktoria Wojciechowska Julia Perzyńska Ola Kafarska Natalia Wieczorkowska oraz Wiktoria Dudziak.