• Karta Kibica UKS Sparta to po pierwsze realne wsparcie naszej drużyny
  • po drugie dla Kibica z Kartą to szereg korzyści i zniżek u naszych partnerów! Lista poniżej oraz w Regulaminie Programu
  • to 50% zniżki na asortyment w Sklepiku Kibica!
  • na każdym domowym meczu będziemy losować wśród kibiców z Kartą specjalne nagrody
  • dodatkowo na koniec sezonu, podczas ostatniego meczu zostanie rozlosowana wśród posiadaczy Karty Kibica nagroda specjalna o wartości min. 1000,00 zł
  • aby otrzymać Kartę Kibica należy wpłacić min. 150,00 zł na konto UKS Sparta (14 1240 6348 1111 0000 5123 1208). Numer karty jest przydzielany automatycznie, ale wpłata 300,00 daje możliwość wyboru swojego szczęśliwego numeru karty (z wolnych numerów) 😉
  • w tytule należy wpisać: Karta Kibica UKS Sparta – Imię i nazwisko
  • potwierdzenie wpłaty należy przesłać mailowo na adres: magda.mironiuk@wp.pl
  • w zwrotnej wiadomości otrzymacie informacje gdzie i kiedy można odebrać kartę
  • więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 502 119 491

15% zniżki na całe menu w lokalu! Restauracja LOFT Food & Music znajduje się w budynku Centrum Kultury, ul.Spółdzielcza 9, Grodzisk Maz.

5% zniżki na zakup i montaż kuchni Firmy Meble Vekke. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu: www.vekke.pl / 790210210 / realizacje: www.facebook.com/vekkePL/

Super zniżki (wysokość uzależniona od zamówienia) na asortyment Rzemieślniczej Palarni Kawy Single Origin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.singleorigin.pl i odwiedzenia sklepu: ul.Nadarzyńska 89b, Grodzisk Maz.

5% w lokalu na całe menu, które znajdziecie m.in. na stronie okinawasushi.pl. Restauracja Okinawa Sushi, ul. H.Sienkiewicza 2, Grodzisk Maz.

minimum 5% zniżki na cały asortyment Marketu Budowlanego JM Duet. Zniżka wzrasta z wielkością zamówienia! Szczegóły na miejscu: ul.Nadarzyńska 41, Grodzisk Maz.

BEZPŁATNE konsultacje fizjoterapeutyczne oraz 50% zniżki na zabiegi w kriosaunie i programy poprawy odporności i wydolności z oferty Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Sorno w Mościskach (ul.Krucza 14). Więcej szczegółów w Regulaminie.

50% zniżki na bilet wstępu do Izby Tradycji EKD/WKD im. Tadeusza Gawrońskiego znajdującego się na stacji WKD Radońska w Grodzisku Maz.

Dla każdego posiadacza karty kibica 15% zniżki od ceny regularnej na asortyment Sparty, m.in. koszulki meczowe. Kolekcja 2023/24. Dodatkowo personalizowane, meczowe koszulka do wygrania podczas losowania na wybranych domowych meczach!Jammsports Janusz Kaczmarek. Kontakt 883 992 230. Pełna spartańska oferta na stoisku Jammsports podczas domowych meczów.

minimum 5% zniżki. Wysokość zniżki jest uzależniona od zakupu lub usługi. Szczegóły w salonie: ul. Królewska 48/lok. 6, Grodzisk Maz.

Przejdź do paska narzędzi