III LIGA KOBIET - SEZON 2021/2022

Skład zespołu

Please specify image url.

Tomasz
Lukowski

Trener

    Please specify image url.

    Justyna
    Zawadzka

    Środkowa

      Please specify image url.

      Aneta
      Kamińska

      Libero

        Please specify image url.

        Sylwia
        Wolska

        Rozgrywająca

          Please specify image url.

          Magdalena
          Jędra

          Kierownik Zespołu

            Please specify image url.

            Joanna
            Miszczuk

            Rozgrywająca

              Please specify image url.

              Anna
              Szumska

              Przyjmująca

                Please specify image url.

                Małgorzata
                Rojek

                Przyjmująca

                  Please specify image url.

                  Marta
                  Gospodarczyk

                  Rozgrywająca

                    Please specify image url.

                    Magdalena
                    Wyrwał

                    Libero

                      Please specify image url.

                      Agnieszka
                      Rakowiecka

                      Przyjmująca

                        Please specify image url.

                        Ewelina
                        Sulik

                        Atakująca

                          Please specify image url.

                          Marta
                          Piwowar

                          Środkowa

                          • Kapitan zespołu
                          Please specify image url.

                          Oliwia
                          Raciborska

                          Libero

                            Please specify image url.

                            Adriana
                            Semeniuk

                            Przyjmująca

                              Please specify image url.

                              Angelika
                              Teofilak

                              Środkowa

                                Terminarz

                                Data

                                Godz.

                                Dzień

                                Gospodarze

                                Goście

                                10.10.2021

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                GLKS Nadarzyn

                                17.10.2021

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                KS GROM Przytyk

                                24.10.2021

                                11:00

                                niedziela

                                UKS Jedynka Kozienice

                                Kozienice, ul. Kościuszki (wejście od Piaskowej)

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                04.11.2021

                                20:00

                                czwartek

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Esperanto

                                14.11.2021

                                15:00

                                niedziela

                                WTS Inovativ Warka

                                Warka, ul. Warszawska 45

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                21.11.2021

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                SPS Jedlińsk

                                27.11.2021

                                11:30

                                sobota

                                UKS Orlęta Raszyn

                                Raszyn, ul. Sportowa 30

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                01.12.2021

                                20:00

                                środa

                                GLKS Nadarzyn

                                Nadarzyn, ul. Żółwińska 41

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                10.12.2021

                                20:30

                                piątek

                                KS GROM Przytyk

                                Przytyk, ul. Szkolna 3 (wejście od Żeromskiego)

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                19.12.2021

                                11:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Jedynka Kozienice

                                08.01.2022

                                11:00

                                sobota

                                UKS Esperanto

                                Warszawa, ul. Redutowa 37

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                16.01.2022

                                 

                                 

                                23.01.2022

                                 

                                 

                                29.01.2022

                                17:00

                                niedziela

                                 

                                14:00

                                niedziela

                                 

                                11:30

                                sobota

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                 

                                SPS Jedlińsk

                                Jedlińsk, ul. Konopnickiej 2

                                 

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                 

                                 

                                 

                                 

                                WTS Inovativ Warka

                                 

                                 

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                 

                                 

                                UKS Orlęta Raszyn