III LIGA KOBIET - SEZON 2020/2021

Skład zespołu

Please specify image url.

Tomasz
Lukowski

Trener

    Please specify image url.

    Justyna
    Zawadzka

    Środkowa

      Please specify image url.

      Aneta
      Kamińska

      Libero

        Please specify image url.

        Małgorzata
        Malicka-Przybylska

        Libero

          Please specify image url.

          Magdalena
          Jędra

          Kierownik Zespołu

            Please specify image url.

            Gabriela
            Kozłowska

            Atakująca

              Please specify image url.

              Anna
              Szumska

              Przyjmująca

                Please specify image url.

                Klaudia
                Skrobisz

                Przyjmująca

                  Please specify image url.

                  Marta
                  Gospodarczyk

                  Rozgrywająca

                    Please specify image url.

                    Zuzanna
                    Nowak

                    Rozgrywająca

                      Please specify image url.

                      Agnieszka
                      Lorenc

                      Atakująca

                        Please specify image url.

                        Ewelina
                        Brzezińska

                        Przyjmująca

                          Please specify image url.

                          Marta
                          Piwowar

                          Środkowa

                          • Kapitan zespołu
                          Please specify image url.

                          Oliwia
                          Raciborska

                          Libero

                            Please specify image url.

                            Adriana
                            Semeniuk

                            Przyjmująca

                              Please specify image url.

                              Angelika
                              Teofilak

                              Środkowa

                                Terminarz

                                Data

                                Godz.

                                Dzień

                                Gospodarze

                                Goście

                                10.10.2020

                                17:00

                                sobota

                                SPS Konstancin-Jeziorna

                                Konstancin, ul. Żeromskiego 15

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                18.10.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                GLKS Nadarzyn

                                25.10.2020

                                18:00

                                niedziela

                                UKS Lesznowola

                                Lesznowola, ul. Szkolna 1

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                08.11.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Orlęta Raszyn

                                15.11.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                MKS Olimp Mińsk Maz.

                                22.11.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                WTS Warka

                                28.11.2020

                                18:00

                                sobota

                                KS Halinów

                                Halinów, ul. Okuniewska 115

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                05.12.2020

                                17:00

                                sobota

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Trójka Kobyłka

                                13.12.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Esperanto

                                20.12.2020

                                17:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                SPS Konstancin-Jeziorna

                                09.01.2021

                                10:00

                                sobota

                                GLKS Nadarzyn

                                Nadarzyn, ul. Żółwińska 41

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                17.01.2021

                                12:00

                                niedziela

                                UKS Sparta Grodzisk Maz.

                                Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka 6

                                UKS Lesznowola