Minisiatkówka dziewcząt

Piotr Szmaus

501 063 873

Rocznik 2008-2010

Wtorek 16:00 – 17:15

Czwartek 15:30 – 17:00

Piątek 15:30 – 17:00

Rocznik 2006/2007

Wtorek 17:15 – 18:30

Środa 17:00 – 18:30

Czwartek 17:00 – 18:30

Piątek 17:00 – 18:30

    Treningi: Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3a

    Minisiatkówka chłopców

    Szymon Zagrodzki

    606 907 234

    Piotr Michalak

    502 635 869

    Rocznik 2007/2008

    Poniedziałek 18:00 – 19.30

    Środa 18:30 – 20.00

    Piątek18:00 – 19.30

      Treningi: poniedziałek, piątek ul.Zondka 6; środa Grodziska Hala Sportowa ul.Westfala 3a

      Minisiatkówka chłopców

      Małgorzata Pazdyka

      600 823 981

      Rocznik 2008/2009

      Sobota 20:00 – 20:00

      Niedziela 20:00 – 20:00

        Treningi: Szkoła Podstawowa nr6, ul.Sportowa 31

        Młodziczki/Kadetki

        Krzysztof Kolenda

        665 031 260

        Rocznik 2005 i młodsze

        Poniedziałek 17:00 – 18:30

        Środa 17:00 – 18:30

        Piątek 15:30 – 17:00

        Kadetki i 2004

        Poniedziałek 18:30 – 20:00

        Środa 18:30 – 20:00

        Piątek 17:00 – 18:30

          Treningi: Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3a

          juniorzy

          Grzegorz Szumielewicz

          530 867 777

          Rocznik 2000 i młodsi

          Wtorek 18.45 – 20.15

          Środa 17.00 – 18.30

          Piątek 18.30 – 20.00

            Treningi: Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3a

            seniorki

            Tomasz Lukowski

            606 962 204

            Wtorek 20:15 – 22:00

            Czwartek 18:30 – 20:00

            Niedziela 18:00 – 20:00

              Treningi: Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3a

              seniorzy

              Mateusz Mosur

              506 148 046

              Poniedziałek 20.30 – 22.00

              Środa 20.00 – 22.00

              Piątek 20.00 – 22.00

                Treningi: Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3a

                Przejdź do paska narzędzi